Перша причина – економія комунальних ресурсів. Прання речей у ландроматах громадських пралень обійдеться набагато дешевше американцю, ніж у домашній пральній машині. В пральнях підігрів води виконується газовими нагрівачами, а тепло, що виробляється під час прання, подається на автомати для сушіння білизни. У свою чергу квартирні машини працюють за рахунок електроенергії, тому прання та сушіння одягу та постільної білизни в домашніх умовах стає вкрай нерентабельним.
Друга – полягає у надмірній безпеці. Система домашнього прання може призвести до затоплення або короткого замикання, а о
рендодавці не хочуть брати на себе відповідальність за ремонт машинок і оформлення додаткових страховок.
Третья причина, відсутність витяжної вентиляції у більшості квартир. Американці не сушать білизну на мотузках, а користуються виключно електросушками. Крім того, у багатьох багатоквартирних забудовах не передбачені комунікації для встановлення пральних машин. А самостійне приєднання мереж може призвести до серйозних проблем із законом.
Для популяризації пралень, приміщення стали оснащувати музичними автоматами та барами. Пральні-кав’ярні та пральні-відеосалони стали відвідуваними в США.
Велика кількість пралень не випадково розміщена поблизу супермаркетів. Завантаживши речі в пральну машину, можна відправитися в маркет за покупками, а після закінчення шопінгу забрати чисту білизну.